Konsultacje indywidualne z analizą składu ciała i oceną wieku metabolicznego

naturalife is good for your health

Konsultacje indywidualne z analizą składu ciała i oceną wieku metabolicznego

Spotkanie z dietetykiem rekomendowane jest na około 15 minut. Część czasu przeznaczona jest na analizę składu ciała z omówieniem wyniku, a następnie przeprowadzana jest konsultacja dietetyka z pracownikiem.

Spotkanie może być doskonałym wstępem do dużej zmiany, uświadomieniu ewentualnych problemów i nakierowaniu na właściwy sposób działania. Regularne wizyty dietetyka w firmie pozwolą objąć pracowników stałą, kompleksową opieką dietetyczną.

 

analiza składu ciała i wieku metabolicznego
naturalife is good for your health

Jak to działa?

W ciągu 8 godzin możemy przeprowadzić rozmowę z ok 30 osobami. W przypadku większego zapotrzebowania oferujemy pomoc większej liczby konsultantów i urządzeń.

Analiza składu ciała wykonywana jest metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA – ang. Bioelectrical Impedance Analysis), która polega na przepuszczeniu przez organizm impulsu elektrycznego o niskim natężeniu, kompletnie niewyczuwalnego przez osobę badaną. Różnice w oporze poszczególnych tkanek pozwalają na określenie wielu parametrów diagnostycznych np.: zawartości tłuszczu i masy mięśniowej, nawodnienie organizmu czy stopień otłuszczenia organów wewnętrznych.
W oparciu o pobrane dane określany jest również wiek metaboliczny. Pomiar wykonywany na profesjonalnym analizatorze ośmioelektrodowym, pobierającym dane ze wszystkich segmentów ciała dając wynik kompletny i precyzyjny dla każdej kończyny oraz korpusu osobno

Chcesz zaprosić dietetyka do swojej firmy? Skontaktuj się z nami

Zorganizujemy dla Twojej firmy program edukacji żywieniowej.