O nas

Nasza misja

Pomagamy firmom zadbać o zdrowie i samopoczucie pracowników. Wdrażamy kompleksowe programy edukacji żywieniowej, aby wspierać prawidłowe nawyki. Dzielimy się wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Organizujemy spotkania z dietetykami, gdzie w przystępnej formie omawiamy wybrane zagadnienia z zakresu codziennej diety, a także konsultacje indywidualne. W ramach stałej współpracy obejmujemy opieką dietetyczną pracowników i spotkamy się z nimi regularnie. Organizujemy także eventy żywieniowe. 

Profesjonalizm

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu. Mamy wysokiej jakości analizatory składu ciała Tanita, profesjonalne wyciskarki Zumex, tworzymy własne materiały edukacyjne. 

Doświadczenie

Nasz zespół to 6 wykwalifikowanych magistrów dietetyki od wielu lat zajmujących się działaniami w obszarze edukacji żywieniowej. 

Poznaj nasz zespół!

Dojeżdżamy w dowolne miejsce

Programy żywieniowe dla firm z powodzeniem realizujemy w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Bydgoszcz, Lublin, Szczecin. Dojeżdżamy w każde miejsce do dużych i małych firm. Dla pracowników zdalnych oferujemy wykłady i konsultacje także w formule online.